GŁÓWNA    O PRODUKCIE    FARBY    KOLORYSTYKA    ATESTY    REALIZACJE    KONTAKT  
 
 

Wiele wyrobów na rynku reklamowanych jest jako produkty antyalergiczne. Zazwyczaj są to wyroby, których działanie "antyalergiczne" sprowadza się wyłącznie do tego, że same nie zawierają składników wywołujących uczulenia. Ale tylko nieliczne z nich zawierają składniki działające skutecznie przeciw różnego rodzaju alergenom. Farby fotokatalityczne TITANIUM® należą do tej nielicznej grupy.

Poza typowymi właściwościami ochronnymi produkty te cechuje zdolność usuwania wszelkiego rodzaju drobnoustrojów i chemicznych składników zanieczyszczeń, a jednocześnie nie zawierając biobójczych środków chemicznych same nie stanowią źródła uczuleń.

 

Wykazują wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń gazowych typu miejskiego i przemysłowego, takich jak: dym tytoniowy, dwutlenek siarki, tlenek węgla (czad), tlenki azotu, opary rozpuszczalników (alkohole, benzen, ksylen, nafta, benzyna) oraz neutralizacji uciążliwych zapachów. W wyniku przebiegu procesu fotokatalitycznego, zachodzącego w obecności światła i tlenu (zawartego w powietrzu), zanieczyszczenia atmosferyczne, stykając się z pomalowanymi powierzchniami, ulegają utlenieniu przekształcając się w substancje nieszkodliwe dla zdrowia. Zjawisko zachodzi pod wpływem zarówno światła słonecznego, jak i sztucznego.

 Ulotka_Titanium (PDF 328.98 kB)

 

© 2007 Titanium Tech®

Administracja
 
132838